Starokatolícky komunitný deň v Prügerke

Členky aj členovia, sympatizanti aj symapatizantky farnosti a starokatolíctva, stretnime sa v nedeľu 15. októbra od 11.00 h v Prügerke!

🤝 Rozhodli sme sa zorganizovať starokatolícky komunitný deň v novučičkom komunitnom centre Prügerka uprostred Prüger-Wallnerovej záhrady. Podujatie je otvorené pre všetkých. Pre najmenších je tu k dispozícii fajné ihrisko s preliezkami. A ak nás autom nepríde príliš veľa, mali by sme bez problémov zaparkovať pri Funuse alebo v okolitých uliciach, ktoré sú ešte mimo spoplatnenú zónu.

Začneme o 11.00 h bohoslužbou na terase pod holým nebom (v prípade pekného počasia).

Následne si pochutíme na dobrom obede v arabskom štýle, ktorý si chceme objednať z Arabeska Bistro. Pre tých, ktorým arabská kuchyňa celkom nevonia ale objednáme aj pizzu. 🙂

Obed bude k dispozícii za dobrovoľný príspevok vo výške 10 €. Ak máte záujem, zaregistrujte sa, prosím, na tomto odkaze – aby sme vedeli objednať príslušný počet porcií.

Po obede bude nasledovať formálna časť farského zhromaždenia, kde spoločne zhodnotíme uplynulý rok a zvolíme si novú farskú radu. Aj táto časť je verejná. Hlasovať ale môžu iba členky a členovia bratislavskej farnosti.

🗨️ Následne nás budú čakať komunitné aktivity a rozhovory, aby sme sa mohli lepšie spoznať a hľadať spoločne cesty do budúcnosti.

Tešíme sa na vás všetkých!

‼️ PS: V nedeľu 15. októbra 2023 sa výnimočne NESTRETNEME u sv. Ladislava v Primaciálnom paláci.