Trnava – Starokatolícka farnosť Pánovho vzkriesenia

Kde nás nájdete?

V Trnave sa stretávame od októbra 2019 každú prvú nedeľu v mesiaci o 10.00 h v Kaplnke Pánovho vzkriesenia na Evanjelickom cintoríne (Nitrianska cesta vedľa predajne BMW) a na sviatky podľa ohlásenia. Srdečne ďakujeme evanjelickému cirkevnému zboru v Trnave za ich láskavé prijatie. 😊

Na Bulharskej ulici 42 zasa nájdete kanceláriu nášho občianskeho združenia Starokatolíci na Slovensku.

Kaplnka Pánovho vzkriesenia na Evanjelickom cintoríne v Trnave

Duchovný vo farnosti

  • Martin Kováč, PhD. – kňaz

Ako sa k nám dostanete?

Evanjelický cintorín sa nachádza v mestskej časti Trnava – Juh priamo pri výpadovke na R1 / D1 (Nitrianska cesta) – hneď vedľa predajne áut BMW. Peši sa k nám dostanete z centra mesta, Hlavnej stanice či neďalekého sídliska Linčianska za cca 20-30 minút.

Autom sa v smere od mesta ťažšie odbočuje doľava k cintorínu, preto je vhodnejšie prísť k Nitrianskej cez Priemyselnú ulicu, kde na svetelnej križovatke odbočíte doľava a hneď za predajňou BMW odbočíte doprava do nenápadnej uličky – priamo ku vchodu na Evanjelický cintorín.

V smere z diaľnice či rýchlostnej cesty je príjazd najjednoduchší. Po vjazde do mesta pokračujete rovno až ku predajni BMW (po pravej strane), za ktorou odbočíte do uličky pri betónovom plote židovského a evanjelického cintorína.

Parkovanie je možné priamo v uličke popri plote cintorína.

Mapa - Kaplnka Pánovho vzkriesenia na Evanjelickom cintoríne v Trnave