Komunitný deň v Prügerke

Starokatolícky komunitný deň v Prügerke je za nami. A stretlo sa nás požehnane. Prügerka- komunitné centrum je naozaj krásne miesto, ktoré sme si užívali aj na vonkajšej terase, kde nás osviežilo chladnejšie počasie a vo vnútorných priestoroch nás čakala káva a teplé nápoje na zahriatie.
Prugerka
Stretnutie sme odštarovali bohoslužbou. O výborný obed sa nám postarala Arabeska, ktorú sme doplnili aj výberom pizze. Skvelú kávu, čaje a limonády nám zasa pripravil náš farník a dvorný barista Martin z Brew Story. Pokračovali sme farským zhromaždením, ktoré je základom fungovania v demokratickom systéme starokatolíckej cirkvi.
🗳 Na farskom zhromaždení sme zvolili novú farskú radu v zložení : Zuzana Dugovičová, Silvia Kočanová, František Kuminiak a Peter Reichl, ktorá nasledujúce tri roky povedie našu farnosť v Bratislave. Blahoželáme a vyprosujeme Božie požehnanie! Poďakovanie patrí aj členkám a členom farskej rady v uplynulom období.
🙏 ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa zapojili do príprav dnešného dňa, ako aj všetkým, ktorí prišli – a obzvlášť tým, ktorí k nám merali cestu aj stovky kilometrov. Mali sme medzi sebou ľudí z Prešova, Liptovského Mikuláša, Častkoviec – ba aj z českého Neratova!
📷 Prinášame vám výber fotiek, ktoré sme pozbierali z našich mobilov.
Záznam z úvodnej bohoslužby nájdete na tomto odkaze.
    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.