NOVÉ PRIESTORY – NOVÝ ČAS – NOVÉ MOŽNOSTI

Od dnešnej nedele 1. októbra 2017 nás nájdete pravidelne každú nedeľu o 17:30 v aule Vysokej škole sv. Alžbety na Námestí 1. mája č. 1 – len pár krokov od prezidentského paláca.

Naše bohoslužby sa tak presúvajú z auly EBF UK do auly VŠ sv. Alžbety, z ťažšie dostupného miesta do absolútneho centra mesta – len pár krokov od prezidentského paláca.

Vďaka patrí najmä pánovi profesorovi Michalovi Oláhovi (správcovi strediska Resoty Antona Srholca), ktorý nám po našej výzve na Facebooku iniciatívne tieto priestory ponúkol! Veľmi si to vážime a vyprosujeme Božie požehnanie jemu i záslužným sociálnym projektom, na ktorých pracuje.

S novým priestorom, novým časom a novými možnosťami tak na nás čaká aj veľa nových výziev. Budeme Vám preto veľmi vďační za Vašu podporu a modlitby!

PS: Do budovy sa vchádza cez hlavnú zelenú bránku, ktorú vidíte na fotke vyššie, a následne cez vlastný vstup do auly po pravej strane budovy.

Tento týždeň ešte nemáme k dispozícii parkovisko, o čo sa usilujeme, preto Vám zatiaľ odporúčame parkovať na blízkej Banskobystrickej, príp. Spojnej ulici, kde sa pri troche šťastia dá parkovať zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.