Online bohoslužba s biskupom Pavlom B. Stránským (1.11.2020)

⛪️ Veľmi sa tešíme, že na nasledujúcu nedeľu prijal pozvanie do našej „virtuálnej kaplnky“ cez Google Meet náš biskup-delegát Pavel Benedikt Stránský!

🌍 Nech sa už nachádzate kdekoľvek, pokojne sa k nám pridajte. Radi sa virtuálne stretneme so všetkými ľuďmi dobrej vôle! Vypnite doma telku či rádio, zapáľte si sviečku 🕯 a stíšte sa spolu s nami v modlitbe… 🙏

Každú nedeľu počas karantény sa stretávame na tom istom odkaze 👉 meet.google.com/yjm-ojsf-fui. Bohoslužbu však zároveň vysielame naživo na našom Facebooku Starokatolíci v Bratislave a Starokatolíci v Trnave.

☕ Tí a tie, ktorí budú po bohoslužbe pripojení cez Google Meet môžu po jej skončení zostať na pár slov. Vypijeme si spolu každý doma kávu alebo čaj a porozprávame sa trochu o tom, čím v tieto dni žijeme.

‼️ UPOZORNENIE: pripojením na túto bohoslužbu vyjadrujete svoj súhlas s jej živým prenosom na Facebooku. Ak preto nechcete zverejniť svoju tvár, môžete si vypnúť svoju kameru a mikrofón. Tešíme sa na stretnutie!

#starokatolíci & #starokatolíčky

MATERIÁLY PRE DETI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.