Podporte naše myšlienky a službu na StartLabe!

Len pred pár dňami sme spustili náš prvý crowdfundingový projekt prostredníctvom portálu StartLab, ktorá potrvá 75 dní – teda až do 4. októbra 2017. Nájdete ho na stránke www.startlab.sk/starokatolici.

Sme presvedčení, že náš projekt Starokatolíci v Bratislave nepochybne spĺňa atribúty akéhosi „cirkevného startup-u“ 😂 : sme malým a ešte stále novovznikajúcim projektom, ktorý má veľmi nízke vstupné náklady, vstupujeme do rizikového prostredia, no zároveň pevne veríme, že naše myšlienky majú veľký potenciál a budúcnosť.

Je to zároveň náš malý sociálny experiment, ktorým sa okrem reálnej podpory našich projektov a podujatí snažíme zistiť, či majú myšlienky otvoreného a progresívneho kresťanstva na Slovensku naozajstnú podporu.

Ako iste viete, v súčasnosti sa obzeráme po nových priestoroch pre naše ďalšie pôsobenie v Bratislave od septembra 2017, preto Vám budeme nesmierne vďační za akúkoľvek podporu.

Ak Vás naše nápady oslovili, budeme Vám taktiež veľmi vďační, ak budete odkaz na našu zbierku zdieľať medzi svojimi priateľmi! 😊

ĎAKUJEME ZA VAŠU OCHOTU A PODPORU!! 😇🙏
______

V oficiálnom texte sa nám nepodarilo doplniť konkrétne účely, na ktoré budú využité získané prostriedky. Prinášame Vám preto dodatočne zoznam položiek, na ktoré plánujeme výťažok z tohto projektu použiť:

➤ Spolufinancovanie nášho „bežného chodu“: prenájom priestorov na bohoslužby, diskusie, vzdelávacie, kultúrne a sociálne akcie; pripravované projekty dobrovoľného psychologického a právneho poradenstva; cestovné náklady na významnejšie podujatia; zabezpečenie bohoslužobných a iných potrieb; káva a občerstvenie počas veľkých akcií;

➤ Príprava a následná prezentácia propagačných materiálov: dva informačné roll-upy, letáky, brožúrky, plagáty, reklama na sociálnych sieťach: jednoducho prezentácia otvoreného a progresívneho kresťanstva na Slovensku;

➤ Neočakávané náklady.

V priebehu projektu plánujeme zriadiť transparentný účet vo Fio banke (v nadväznosti na registráciu nášho občianskeho združenia), na ktorý následne prevedieme všetky získané financie. Pravidelne tak budete môcť sledovať, na čo konkrétne a ako konkrétne sa peniaze míňajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.