Online bohoslužba s Mirom Kocúrom (18.10.2020)

♻️ BOHOSLUŽBA ONLINE CEZ GOOGLE MEET

⛪️ Opatrenia proti šíreniu koronavírusu opäť výrazne obmedzili naše stretávanie sa – a výnimkou nie sú ako bohoslužby. To nám ale ani tentokrát nebráni hľadať cesty, ako hľadať Boha a žiť cirkev spoločne inak.

🎥 Už túto nedeľu 18. októbra 2020 o 10.00 h sa po prvýkrát pokúsime sláviť bohoslužbu spoločne cez službu Google meet. Tá nám umožní bohoslužbu nielen pasívne pozerať či počúvať, ale sa do nej aj aktívne zapojiť čítaním biblických textov, modlitbou, kázňou či hudbou a spevom. Nezabudneme však ani na tých, ktorým viac vyhovovala doterajšia forma a pokúsime sa zároveň zabezpečiť živý prenos tejto bohoslužby cez Facebook.

🌍 Nech sa už nachádzate kdekoľvek, pokojne sa k nám pridajte. Radi sa virtuálne stretneme so všetkými ľuďmi dobrej vôle! Vypnite doma telku či rádio, zapáľte si sviečku 🕯 a stíšte sa spolu s nami v modlitbe… 🙏

🎨 Pokúsime sa tiež opäť pripraviť aj nejaké omaľovánky či úlohu, aby sme zamestnali aj našich najmenších. 👧👦

♻️ Novinkou tiež bude, že by sme počas trvania karantény radi na naše bohoslužby pozývali hosťujúcich kazateľov a kazateľky – možno aj takých, ktorých od nás inak delí priveľká vzdialenosť alebo mávajú v rovnakom čase svoje bohoslužby inde. Sme veľmi radi, že túto nedeľu naše pozvanie kázať ako prvý prijal Miro Kocúr, teológ – biblista, pedagóg a publicista.

❓ A ako teda na to? Stačí, ak v nedeľu pár minút pred 10.00 h kliknete na tento odkaz 👉 meet.google.com/yjm-ojsf-fui Hneď na úvodnej obrazovke si môžete vypnúť mikrofón (výrazne odporúčame) či kameru. Potom už stačí len kliknúť na tlačítko „Požiadať o pripojenie“ a my vám už otvoríme dvere do našej virtuálnej kaplnky. Ostatné praktické inštrukcie sa pokúsime ponúknuť v úvode. 😇

‼️ UPOZORNENIE: pripojením na túto bohoslužbu vyjadrujete svoj súhlas s jej živým prenosom na Facebooku. Ak preto nechcete zverejniť svoju tvár, môžete si vypnúť svoju kameru a mikrofón.

Tešíme sa na stretnutie!

#starokatolíci & #starokatolíčky

Materály pre deti:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.