Bohoslužby od 13. 9. 2020 opäť vysielame aj online

🎥 Milé priateľky a priatelia, vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu sme sa rozhodli, že od tejto nedele budeme naše starokatolícke bohoslužby z Bratislavy o 17.30 h vysielať opäť aj naživo online.
 
👩‍⚕️ Koronavírus opäť obchádza okolo, čísla nakazených stúpajú a viacerí majú obavy chodiť do väčšieho kolektívu. Pozorne počúvame rady odborníkov a chceme sa správať zodpovedne. Zároveň chceme s Vami zostať v kontakte a ponúkame na pomoc aj svoje ruky.
 
😷 Kostoly zatiaľ zostávajú otvorené, no platia u nás všetky doterajšie pravidlá: V kaplnke sv. Ladislava v Primaciálnom paláci máme k dispozícii dezinfekciu rúk, po celý čas máme na sebe rúška a dodržiavame odporúčané rozostupy.
 
ℹ️ V liturgii vynechávame znak pokoja podaním rúk, pred prijímaním si dezinfikujeme ruky a eucharistiu prijímame buď z malých kalíškov alebo namočením do kalicha.
 
🙏 Modlíme sa za všetkých lekárov a lekárky, pracovníkov a pracovníčky v sociálnych službách i za všetkých chorých.
 
#Starokatolíci & #Starokatolíčky
 
PS: Chystáme sa mierne inovovať aj našu doterajšiu techniku – dokúpiť novú kameru, príp. mikrofón. Ak sa vám naše online prenosy páčia, môžete nás podporiť zaslaním akéhokoľvek príspevku na transparentný účet nášho občianskeho združenia Starokatolíci na Slovensku: SK2483300000002401286168, alebo bežný účet: SK7183300000002201286163 (pre zachovanie anonymity darcov). Do poznámky môžete uviesť „technika“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.