Online bohoslužba s br. Jakubrafaelom Patayom (22.11.2020)

😷 Epidemiologické opatrenia sa síce tento týždeň pre bohoslužby upravili a mnohé kostoly sa už túto nedeľu otvoria. Naša farská rada sa po porade so širším okruhom členov a členiek farnosti ale rozhodla, že túto nedeľu ešte počkáme, keďže čísla prípadov nijako zásadne neklesajú a situácia sa tak oproti minulým týždňom výrazne nezmenila. Túto nedeľu teda ešte pokračujeme cez Google Meet a ohľadom nasledujúcej prvej adventnej nedele vás budeme včas informovať.

🧔🏻 Túto nedeľu o 10.00 h medzi nás príde poslúžiť kázňou brat Jakubrafael Blahoslav Patay, rímskokatolícky kňaz, kapucín a misionár milosrdenstva, ktorý dnes pôsobí v Budapešti. Veľmi sa tešíme, že s nami strávi poslednú nedeľu cirkevného roka, ktorá sa nazýva nedelou druhého Kristovho príchodu alebo aj nedeľou Krista Kráľa.

⛪️ Každú nedeľu počas karantény sa stretávame vo virtuálnej kaplnke na tom istom odkaze 👉 meet.google.com/yjm-ojsf-fui. Bohoslužbu však zároveň vysielame naživo na našom Facebooku.

🌍 Nech sa už nachádzate kdekoľvek, pokojne sa k nám pridajte. Radi sa virtuálne stretneme so všetkými ľuďmi dobrej vôle! Vypnite doma telku či rádio, zapáľte si sviečku 🕯 a stíšte sa spolu s nami v modlitbe… 🙏

Tí a tie, ktorí budú po bohoslužbe pripojení cez Google Meet môžu po jej skončení zostať na pár slov. Vypijeme si spolu každý doma kávu alebo čaj a porozprávame sa trochu o tom, čím v tieto dni žijeme.

‼️ UPOZORNENIE: pripojením na túto bohoslužbu vyjadrujete svoj súhlas s jej živým prenosom na Facebooku. Ak preto nechcete zverejniť svoju tvár, môžete si vypnúť svoju kameru a mikrofón.

Tešíme sa na stretnutie!

#starokatolíci & #starokatolíčky

MATERIÁLY PRE DETI