Štvrtá adventná nedeľa: Adventná výpomoc Terezie Remencové

Terezie Remencová, adventná výpomoc 2021

🤩 Tešíme sa na študentskú ekumenickú výpomoc! Na štvrtú adventnú nedeľu bude na našej online bohoslužbe o 10.00 h cez platformu Meet kázať Terezie Remencová, študentka prvého ročníka nadväzujúceho magisterského štúdia husitskej teológie na Husitskej teologickej fakulte Univerzity Karlovej a členka Cirkvi československej husitskej (CČSH), ktorá u nás absolvuje časť svojej duchovenskej praxe v rámci štúdia.

📖 Okrem toho tiež povedie naše pravidelné online stretnutie nad Bibliou v stredu 22. decembra, ktoré sa preto výnimočne uskutoční o pol hodinu skôr – už od 18.00 h.

🤝 Hoci sme pôvodne s Terezou plánovali, že prax u nás v Bratislave a Trnave absolvuje osobne, pandemická situácia to, žiaľ, skomplikovala. Napriek tomu sme však vďační, že sa budeme môcť stretnúť aspoň online a veríme, že je to len predstupeň osobného stretnutia v našich farnostiach niekedy v budúcnosti.

👉 Pripojiť sa k nám môžete vždy na tom istom odkaze: meet.google.com/tsz-fyog-zgv

🙏 Veľmi sa tešíme! Pripojte sa k nám! 😇

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.