Online bohoslužba s Petrom Miencilom (15.11.2020)

👨🏻‍🦰 V nedeľu o 10.00 h sa aj tentokrát stretneme v našej „virtuálnej kaplnke“ cez Google Meet. Zohnať hosťujúceho kazateľa či kazateľku bolo tentokrát náročnejšie – no sme veľmi radi, že sa k nám pripojí diakon Petr Miencil zo starokatolíckej farnosti sv. Máří Magdalény v Prahe. Petr je zaujímavý tým, že okrem teológie vyštudoval aj Matfyz – a to dokonca v Bratislave.

⛪️ Každú nedeľu počas karantény sa stretávame vo virtuálnej kaplnke na tom istom odkaze 👉 meet.google.com/yjm-ojsf-fui. Bohoslužbu však zároveň vysielame naživo na našom Facebooku.

🌍 Nech sa už nachádzate kdekoľvek, pokojne sa k nám pridajte. Radi sa virtuálne stretneme so všetkými ľuďmi dobrej vôle! Vypnite doma telku či rádio, zapáľte si sviečku 🕯 a stíšte sa spolu s nami v modlitbe… 🙏

☕ Tí a tie, ktorí budú po bohoslužbe pripojení cez Google Meet môžu po jej skončení zostať na pár slov. Vypijeme si spolu každý doma kávu alebo čaj a porozprávame sa trochu o tom, čím v tieto dni žijeme.

‼️ UPOZORNENIE: pripojením na túto bohoslužbu vyjadrujete svoj súhlas s jej živým prenosom na Facebooku. Ak preto nechcete zverejniť svoju tvár, môžete si vypnúť svoju kameru a mikrofón.

Tešíme sa na stretnutie!

#starokatolíci & #starokatolíčky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.