Od sv. Alžbety k sv. Ladislavovi

Starokatolícke omše v Kaplnke sv. Ladislava v Primaciálnom paláci

⛪️ Od nedele 8. septembra 2019 nás každú nedeľu od 17.30 h nájdete v nádhernej Kaplnke sv. Ladislava v Primaciálnom paláci! Z rozhodnutia vedenia mesta Bratislava môžeme toto miesto spoluužívať s našimi sestrami a bratmi z rímskokatolíckej a pravoslávnej cirkvi, ktorí tu majú bohoslužby v nedeľu dopoludnia.

🗓 V nedeľu 8. septembra si to vyskúšame prvýkrát nanečisto, no v nedeľu 15. septembra 2019 o 17.30 h našu službu u sv. Ladislava odštartujeme slávnostne a oficiálne pri bohoslužbe, ktorú bude viesť náš biskup Pavel Stránský. Sledujte na Facebooku udalosť Slávnostná bohoslužba v Kaplnke sv. Ladislava s biskupom Pavlom.

🙏 Sme nesmierne vďační! Ďakujeme Bohu, ako aj všetkým tým, vďaka ktorým je to možné – predovšetkým predstaviteľom vedenia mesta Bratislava. Ďakujeme aj všetkým tým, vďaka ktorým sme mali doteraz strechu nad hlavou – Vysokej škole sv. Alžbety a predtým Evanjelickej bohosloveckej fakulte UK.

Ďakujeme tiež nášmu priateľovi Jarovi Paulíkovi, ktorí nám už dávnejšie venoval svoje kňazské ornáty. Už visia v sakristii u sv. Ladislava a už od tejto nedele budú obohacovať naše pravidelné bohoslužby.

ℹ️ Všetky aktuálne informácie o bohoslužbách, oznamy, diskusie a plánované aktivity nájdete v našej novej facebookovej skupine 👉 Starokatolíci u sv. Ladislava v Bratislave

#Starokatolíci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.